Warning: Undefined array key 1 in /home/users/ag-geo/public_html/ag-geo.eu/wp-content/plugins/visitors-online/visitors-online.php on line 438

Warning: Undefined array key 2 in /home/users/ag-geo/public_html/ag-geo.eu/wp-content/plugins/visitors-online/visitors-online.php on line 438
Katalog produktów geosyntetycznych | AG Geosynthetics

Do pobrania

W odpowiedzi na liczne zapytania udostępniamy materiały do pobrania dla współpracujących z nami dystrybutorów, firm wykonawczych, hurtowni budowlanych czy biur projektowych. Zaledwie kilka kroków dzieli Cię od zdobycia niezbędnej dokumentacji technicznej i kart katalogowych.

Dostęp do katalogu od ręki

W katalogu AG Geosynthetics znajdziesz karty produktów (geowłókniny czy geokraty) z opisem charakterystyki, mechanizmu pracy, podstawowych funkcji, potencjalnych zastosowań i parametrów technicznych poszczególnych rozwiązań. Wiedza ta skompletowana jest w gotowych, opracowanych przez specjalistów pakietach, do których dostęp przydzielają pracownicy AG Geosyntehtics.

Do pobrania udostępniamy również karty katalogowe, które zawierają przejrzystą, graficzną prezentację produktów i korzyści z ich stosowania. Wystarczy wypełnić poniższy formularz, podając podstawowe dane dotyczące firmy, aby uzyskać dostęp do specjalistycznych materiałów.

Wypełnij formularz, by otrzymać dostęp do plików.